میزبانی وب

درباره Serversite.ir

Serversite.ir بیانیه ماموریت: برای کمک به مشتریان ما ثبت نام دامنه و ایجاد وب سایت های ساده و ارزان است.

Serversite.ir نام دامنه معتبر ثبت ICANN و میزبانی وب واقع در سان ماتئو در کالیفرنیا است. در سال 2002 توسط یک مهندس نرم افزار بنا نهاده شده، تمرکز اصلی ما طراحی مهندسی و تعالی است. سفارشی ما نوشته شده است، دولت از هنر، دامنه و میزبانی وب نرم افزار پایدار، سریع، و آسان برای استفاده است. از آغاز فروتن ما به طور پیوسته افزایش یافته است و در حال حاضر خدمت به هزاران نفر از مشتریان از 108 کشور مختلف در سراسر جهان است.

فلسفه شرکت

هدف ما این است که برای ارائه به مشتریان خود را با ثبت نام کلاس و جهان خدمات میزبانی برای یک قیمت معقول است. بسیاری از سایت ما کاملا اتوماتیک است، ما اجازه می دهد به ارائه برخی از پایین ترین قیمت در صنعت است. در همان زمان ما در تلاش برای ارائه خدمات به مشتریان عالی، و پاسخ های مفید به تمام سوالات. اگر چیزی برای جلب رضایت شما نیست، احساس رایگان با ما تماس بگیرید و ما بهترین را برای حل و فصل این وضعیت انجام دهید.

خدمات به مشتریان شخصی

ما به صورت جداگانه به هر ایمیل به ما دریافت پاسخ – هیچ برش و پاسخهای رب. خدمات به مشتریان توسط نمایندگان خدمات مشتری بسیار آموزش دیده که توسط مهندسین نرم افزار ما مدیریت به کار گرفته شده است، به طوری که شما به احتمال زیاد برای به دست آوردن پاسخ هوشمندانه به سوال شما.

ثبات مالی

Serversite.ir بدهی رایگان، شرکت خصوصی برگزار شده است. زیرساخت های مالی جامد ما فراهم می کند ثبات در صنعت که در آن شرکت به نظر می رسد و اغلب ناپدید می شوند. ما قصد داریم به کار و رشد این کسب و کار برای یک مدت طولانی، و ما قصد نداریم به عمومی و یا تبدیل به یک شرکت بیچهره به دست آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *